1
Aktualności

Tiffany Haddish, znana z roli Diany z „Girls Trip”, ma być gwiazdą nowej produkcji Netflixa. Zapowiada się interesująco, gdyż serial przygotowują twórcy „BoJack Horseman”.

Aktorka ma podkładać głos pod główną postać, Tuca, czyli trzydziestoletniego beztroskiego tukana, który mieszka w tym samym budynku mieszkalnym co Bertie, neurotyczny śpiewający ptaszek (rola Bertiego nie została jeszcze obsadzona). „Tuca i Bertie” zostało już zamówione i pojawi się na platformie Netflix w dziesięcioodcinkowej odsłonie. Producentka nadzorująca serial „BoJack Horsemen”, Lisa Hanawalt, będzie odpowiadać za pilot, a twórca, Raphael Bob-Waksburg, będzie pracował jako producent wykonawczy wraz z Hanawalt i Haddish. Oficjalna data premiery nie jest znana.

Netflix, Tiffany Haddish, Tuca and Bertie, BoJack Horseman,
Tiffany Haddish udzieli głosu jednej z głównych bohaterek animacji „Tuca and Bertie”
 

Haddish jest bardzo zajęta, już występuje jako Tracy Morgan w „The Last O.G” (na ekranie zadebiutuje 3 kwietnia), w listopadzie gościła w „Saturday Night Live” oraz zagrała szwagierkę Nekeishę w programie „The Carmichael Show” stacji NBC, który zakończył tegoroczną edycję sezonu.

Źródło: TVLine.com

Komentarze

(1)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

BoJack Horseman

Animacja dla dorosłych. Fabuła skupia się na dawnej telewizyjnej gwieździe, alkoholiku człowieku-koniu BoJacku Horsemanie, który za wszelką cenę próbuje ratować …