Aktualności

Już za nieco ponad miesiąc czeka nas powrót do przerażającej rzeczywistości, w której zacierają się granice między ludźmi a sztuczną inteligencją. AMC zapowiedziało niedawno datę premiery trzeciego sezonu „Humans”, a teraz dostaliśmy pierwszą zapowiedź tego, co nas czeka.

Akcja „Humans” osadzona jest w równoległej rzeczywistości, gdzie każdy nabyć może robota nazywanego Synth, który do złudzenia przypomina człowieka. W produkcji obserwujemy kilkoro bohaterów, którzy po pewnym czasie odkrywają, że zakup tego wytworu najnowocześniejszej techniki wiąże się z pewnymi konsekwencjami. 

Serial bazuje na szwedzkiej produkcji „Real Humans”, której emisja zakończyła się w 2014 roku. Za sukces amerykańskiej wersji odpowiedzialni są między innymi Sam Vincent i Jonathan Brackley, którzy dopracowali serial w najdrobniejszych szczegółach.

Akcja trzeciego sezonu rozpoczyna się rok po uzyskaniu przez Synth samoświadomości. Teraz stworzone przez człowieka roboty czeka niezwykle trudna walka o przetrwanie pośród ludzi, który woleliby się ich jak najszybciej pozbyć. W nowej odsłonie „Humans” powrócą między innymi Gemma Chan (Mia), Emily Berrington (Niska) czy Ivanno Jeremiah (Max), a do głównej obsady trzeciego sezonu awansowali Colin Morgan (Leo) i Ruth Bradley (Beatrice).

Trzeci sezon zadebiutuje 5 czerwca na AMC.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Humans

Joe Hawkins mieszka wraz z rodziną na przedmieściach Londynu. By wyręczyć żonę z wielu obowiązków, kupuje popularnego robota o ludzkim wyglądzie, zwanego Synth. …