3
Aktualności

Niedawno informowaliśmy o zamówieniu przez stację The CW pilota nowej wersji „Charmed”. Obecnie trwa casting, mający na celu obsadzenie sześciu postaci.

W reboocie „Charmed”, określanym jako „śmiały, zabawny i feministyczny”, ponownie będziemy śledzić poczynania trzech sióstr, które odkrywają swoje czarodziejskie moce. Tym razem imiona bohaterek prawdopodobnie będą zaczynać się na literę „M”. Oto jakie opisy udostępniono w związku z poszukiwaniem aktorek do ról:

Macy – błyskotliwa, kochająca naukę i dobiegająca 30-tki kobieta, posiadająca doktorat z fizyki kwantowej. Przeprowadza się ze swoim chłopakiem Galvinem do Hilltowne w Michigan, by pracować w laboratorium uniwersyteckim. Ma powody, by sądzić, że jest siostrą Mel i Madison. Jej mocą jest telekineza.

Mel Pruitt – zdeterminowana dwudziestokilkulatka, feministka i lesbijka. Uczuciowa i kontrolująca. W wyniku tragicznego wypadku, jej rozpacz prowadzi do złości, niedbałości, a nawet brutalności, przez co odpycha tych, którzy chcą jej pomóc – w tym swoją dziewczynę, detektyw Soo Jin. Potrafi zatrzymywać czas.

Madison Pruitt – 18-latka, atletycznie zbudowana (uprawiająca pilates i cheerleading) studentka, chcąca przynależeć do żeńskiego bractwa. Stanowi przeciwieństwo swojej feministycznej siostry Mel, zależy jej na dopasowaniu się do innych. Jest przerażona informacją o byciu wiedźmą. Potrafi słyszeć myśli innych osób.

Charmed, reboot, The CW, casting

Kadr z oryginalnego serialu „Charmed”

Poszukiwani są również aktorzy, którzy wcielą się w:

Harry’ego – „diabelsko przystojnego” doradcę sióstr (określanego mianem „Whitelighter”, w polskiej wersji znany jako Duch Światłości);

Galvina – twórcę filmów dokumentalnych, chłopaka Macy;

Briana – byłego chłopaka Madison, „wrażliwego samotnika”.

Jak zaznaczono, poszukiwane są osoby ze wszystkich grup etnicznych. Nie wiadomo jeszcze, kto wystąpi w serialu ani czy dostanie on zamówienie na pełen sezon.

Źródło: tvline.com

Komentarze

(3)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

 • Julia Deja
  Julia Deja
  @Aivalar

  Mam złe przeczucia...

  • Magdalena Marciniak
   Magdalena Marciniak
   @MagdalenaMarciniak

   @Aivalar: bo to pójdzie w złym kierunku xd oczywiście feministka i lesbijka będzie mieć partnerkę Azjatkę, Harry również będzie kimś o egzotycznych korzeniach, zaś Madison będzie blondynką, bo to pasuje do cheerleaderek, które chcą się wpasować.
   Oczywiście nie do pomyślenia jest, żeby feministką był kto inny, niż siostra-lesbijka :D

 • Ewa Zielińska
  Ewa Zielińska
  @Hander

  Mam ogromny sentyment do "Charmed". Póki co nie wiem czy się cieszyć czy płakać czytając kolejne informacje o reboocie. ;)

Powiązane

Aktualności