1
Aktualności

W Gotham każda z postaci przeszła przynajmniej kilka przemian, jednak tylko Poison Ivy tak miesza w obsadzie. W czwartym sezonie zobaczymy jej kolejną odsłonę i tym razem wcieli się w nią aktorka znana już widzom z innego serialu DC – „The Flash”.

 

Poison Ivy to postać, która nie jedną miała twarz. Już niedługo widzowie będą mieli mozliwość poznania kolejnego oblicza uwodzicielskiej kobiety bluszcz, bo w rolę Poison Ivy wcieli się Peyton List (znana widzom z roli Lisy Snart z „The Flash”).

Producenci wydali oświadczenie, w którym wyjaśnili, że będzie to kolejny krok do ukazania Ivy, jaką znamy z komiksów. Chcą zachować jak najwięcej z oryginalnej historii, pokazać niebiezpieczną, groźną kobietę, wulkan energii, która zamierza zamienić Gotham City w swój zielony raj. 

Peyton List pojawi się jako Poison Ivy jeszcze w czwartym sezonie. Wcześniej tę rolę odgrywały Clare Foley oraz Maggie Geha.

Nowe odcinki Gotham w każdy czwartek na FOX.

źródło: ew.com

Komentarze

(1)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

  • Michał Stopa
    Michał Stopa
    @Krein81

    No niewiem po co ta zmiana, aktualna bardzo dobrze wypada.

Powiązane

Seriale

Gotham

Akcja produkcji skupia się na detektywie Jamesie Gordonie, który właśnie rozpoczyna pracę w policji w Gotham City. Wraz ze swoim partnerem Harveyem Bullockiem, …