Aktualności

Producenci kazali nam długo czekać na kolejną odsłonę produkcji. Po ponadtrzyletniej przerwie nowy sezon produkcji zadebiutuje na antenie już na początku przyszłego roku.

Ośmioodcinkowy sezon, którego premiera odbędzie się 13 stycznia 2019 roku, opowiadać będzie o makabrycznej zbrodni w sercu Ozark (gdzie odbywały się zdjęcia) i tajemnicy, która pogłębiała się przez dziesięciolecia i rozgrywa się w trzech różnych okresach czasu.

Laureat Oscara Mahershala Ali („Moonlight”), przewodzi nowemu zespołowi jako Wayne Hays, detektyw policji z Arkansas. W obsadzie znajdują się także Carmen Ejogo („Zero Hour”), Stephen Dorff („Star”), Scoot McNairy („Halt and Catch Fire”) i Mamie Gummer („The Good Wife”).

Mahershala Ali w zwiastunie „True Detective”

Matthew McConaughey i Woody Harrelson, którzy odgrywali główne role w pierwszym sezonie produkcji, podbili telewizję zgarniając nominacje do Emmy i Złotego Globu oraz przyciągając średnio 2,3 miliona widzów tygodniowo. Sezon drugi - z udziałem Colina Farrella, Rachel McAdams, Taylora Kitscha, Kelly Reilly i Vince'a Vaughna – był krytycznie oceniany, jednak utrzymał stałą liczbę widzów przed telewizorami.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

True Detective

Serial kryminalny opisujący nietypowe zbrodnie oraz ich rozwiązania. Każdy sezon opowiada inną historię. Seria pierwsza opiera się na losach dwóch detektywów pracujących …


Aktualności