Aktualności

Obsada trzeciego sezonu hitowej antologii HBO „True Detective” stale się powiększa. Po tym, jak w zeszłym miesiącu dołączył do niej Scoot McNairy, tym razem poznaliśmy dwie nowe twarze.

Choć na nowy sezon „True Detective” przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, to stale pojawiające się informacje o kolejnej odsłonie produkcji mogą to czekanie nieco uprzyjemnić.

Sarah Gadon, która pojawiła się między innymi w adaptacji powieści Stephena Kinga „11.22.63” czy nowej produkcji platformy Netflix, „Alias Grace”, w serialu HBO wcieli się w rolę Elise Montgomery. Postać o imieniu Margaret sportretuje za to Emily Nelson, która dość niedawno zaliczyła swój serialowy debiut w „Code Black”. Poza personaliami żadne szczegóły dotyczące obu postaci nie są znane.

Emily Nelson, Sarah Gadon, True Detective, HBO, sezon 3, obsada
Sarah Gadon i Emily Nelson

Trzeci sezon serialu opowie o makabrycznej zbrodni dokonanej w górach Ozark. Ponownie akcja rozgrywać się będzie w trzech różnych okresach, a jej podłożem będzie zaginięcie dwójki dzieci w roku 1980. Oprócz Gadon i Nelson w nowej odsłonie produkcji pojawią się także Mehershala Ali („House of Cards”), Carmen Ejogo („Selma”, „Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald”), Stephen Dorff („Felon”) czy Scoot McNairy („Halt and Catch Fire”, „Godless”).

Wraz z nowym sezonem do produkcji powracają osoby, które w dużej mierze odpowiadają za sukces serialu. Producentem wykonawczym ponownie został Nic Pizzolato. Jest on także współodpowiedzialny za scenariusz czwartego odcinka. Na liście producentów pojawiają się ponadto nazwiska Matthew McConaugheya i Woody’ego Harrelsona, którzy w pierwszym sezonie zostali obsadzeni w głównych rolach.

Powrót „True Detective” planowany jest dopiero na 2019 rok.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

True Detective

Serial kryminalny opisujący nietypowe zbrodnie oraz ich rozwiązania. Każdy sezon opowiada inną historię. Seria pierwsza opiera się na losach dwóch detektywów pracujących …