Aktualności

Komediowa antologia od NBC powróci już za miesiąc, w związku z tym udostępniono właśnie pełny zwiastun drugiego sezonu. Jedno jest pewne – nowa oskarżona potrafi przekonać do siebie ludzi. Tylko czy uda jej się udowodnić, że jest niewinna?

„Trial & Error” to komedia w stylu mockumentu. Każdy sezon to inna sprawa, z którą mierzy się grupa obrońców. W pierwszym sezonie produkcji mogliśmy obserwować rozprawę dotyczącą morderstwa żony Larry’ego Hendersona. Drugi sezon serialu, z podtytułem „Lady, Killer”, przedstawi nową sprawę, z którą będzie musiała sobie poradzić ekipa Josha Segala. Tym razem przyjdzie im bronić najpopularniejszej obywatelki miasteczka East Peck – Lavinii Peck-Foster, oskarżonej o zabójstwo męża, znalezionego w walizce, w bagażniku jej auta. Sama sprawa nie będzie łatwa do wygrania, ale na pewno z taką postacią będzie interesująco.

W nadchodzącym sezonie ponownie wystąpią: Nicholas D'Agosto („Gotham”), Jayma Mays („Glee”), Steven Boyer („Bridge of Spies”) oraz Sherri Shepherd („Sherri”). W rolę Lavinii wcieli się Kristin Chenoweth („Pushing Daisies”, „American Gods”).

2-odcinkowa premiera drugiego sezonu już 19 lipca.

Źródło: NBC

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Trial & Error

Antologiczna parodia dokumentów kryminalnych, śledzących sprawy w sądzie. Pierwszy sezon przedstawił sprawę morderstwa żony Larry’ego Hendersona.


Aktualności