Aktualności

Jeffrey Tambor nie pojawi się w najnowszym sezonie „Transparent” ze względu na oskarżenia o molestowanie seksualne.

Jak informuje portal Deadline; Amazon zdecydował się na kontynuacje swojej produkcji „Transparent” już bez Jeffreya Tambora. Minęło trzy miesiące, odkąd został oskarżony o nadużycia seksualne. Amazon zapowiada również, że przeprowadzi wewnętrzne dochodzenie odnośnie do zachowania aktora na planie serialu.

Oskarżenia wobec Tambora wysunęły Trace Lysette i Van Barnes. Lysette wezwała Amazona do zwolnienia gwiazdy serialu. Zarządzający platformą nie pozostali wobec sprawy obojętni i choć oficjalnie Jeffrey Tambor podjął samodzielną decyzję o opuszczeniu planu, to możemy podejrzewać, że zostało to na nim wymuszone.

Jeffrey Tambor, Amazon, Transparent
Jeffrey Tambor na planie „Transparent”
 

Aktor jeszcze w listopadzie odniósł się do zarzutów:

To w jaki sposób upolityczniła się atmosfera na planie sprawia, że nie wyobrażam sobie możliwości powrotu do „Transparent”.


Jeffrey Tambor, który oprócz statuetek Emmy nagrodzony został także Złotym Globem występował w serialu od pierwszego odcinka. Twórczyni produkcji Jill Soloway, już kilka miesięcy temu rozważała usunięcie aktora z obsady, jednak ostateczna decyzja zapadła niedawno.

Serial, który w sierpniu przedłużono na piąty sezon, powróci najprawdopodobniej w drugiej połowie 2018 roku.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Transparent

Akcja skupia się na mężczyźnie imieniem Mort, który zbiera swoje dorosłe dzieci - Ali , Sarę i Joshuę - aby porozmawiać o przyszłości. Wszyscy są w szoku, że nie …