Aktualności

Kolejny sezon „The Ranch”, czyli ciekawej komedii od Netflixa, zadebiutuje już niebawem. Z udostępnionego niedawno trailera możemy wywnioskować, że w najnowszych odcinkach serialu zobaczymy niewiele scen z Dannym Mastersonem, który wraz z końcem minionego roku został oskarżony o gwałt.

„The Ranch” to serial traktujący o dysfunkcyjnej rodzinie zamieszkującej ranczo w Iron River Ranch w Garrison,w stanie Colorado. Akcja skupia się przede wszystkich na losach dwóch braci, Colta (Ashton Kutcher) i Jamesona (Danny Masterson). W najnowszej serii czekają ich skrajnie różne perypetie. Jeden niebawem się żeni, a drugi zostaje aresztowany. 

Danny Masterson został oskarżony o kilka gwałtów, których miał dokonać na początku ubiegłego dziesięciolecia. Netflix nie czekał na wyjaśnienie tej sprawy, podjął więc błyskawiczną decyzję o zwolnieniu aktora i zepchnięciu granej przez niego postaci na dalszy plan.

W wypełnieniu scenariuszowej luki po odejściu Mastersona pomóc ma Dax Shepard, który stosunkowo niedawno dołączył do ekipy serialu. Pierwsze dziesięć odcinków trzeciego sezonu „The Ranch” pojawi się na platformie Netflix już 15 czerwca 2018 roku. 

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Ranch

Akcja serialu dzieje się na ranczu w Iron River Ranch w Garrison, w stanie Colorado. Opisuje życie dwóch braci - Colta i James'a - próbujących zacząć biznes.