Aktualności

Nieco ponad miesiąc przyjdzie czekać fanom „Riverdale” na kolejny odcinek produkcji. Mimo tego stacja CW udostępniła już zwiastun 10. epizodu drugiego sezonu, w którym na ekranie zadebiutuje pewien zapomniany bohater.

„Riverdale” jest obecnie w trakcie zimowej przerwy w emisji. Kolejny odcinek serialu wyemitowany zostanie 17 stycznia 2018 roku, lecz już teraz światło dzienne ujrzał trailer, zapowiadający interesujący rozwój wypadków w drugiej części sezonu.

Z udostępnionego zwiastuna jednoznacznie wynika, że w serialu pojawi się postać brata Betty – Chica (Hart Denton). O istnieniu bohatera, który w serialu wspomniany został ledwie kilkakrotnie, Betty dowiaduje się dopiero w finałowym odcinku 1. sezonu. 

Na fabułę kolejnych epizodów spory wpływ będzie miało rzekome ujawnienie tożsamości Black Hooda. Showrunner serialu – Roberto Aguirre-Sacasa zapowiada, że druga połowa sezonu mocno nawiąże do wydarzeń sprzed roku. W Riverdale High pojawią się między innymi Jughead i Toni, co pośród uczniów szkoły wywoła niemałe poruszenie. 

„Riverdale” to serial oparty na serii komiksów wydawanych przez Archie Comics. Jest to opowieść o grupie nastolatków zamieszkujących miasteczko Riverdale, z których każdy skrywa własny mroczny sekret.

Źródło: screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Riverdale

W tajemniczym miasteczku Riverdale w niewyjaśnionych okolicznościach ginie młody chłopak. Grupka przyjaciół stara się rozwiązać zagadkę śmierci Jasona, często pakując …