Aktualności

„Billions”, jedna z większych produkcji stacji Showtime, właśnie doczekała się nowych informacji w związku z nadchodzącym trzecim sezonem. Dostaliśmy datę premiery, opis fabuły, zdjęcia z planu oraz trailer.

„Billions” to amerykański dramat, opowiadający o  Bobbym „Axie” Axelrodzie, bossie funduszu hedgingowego oraz o Chucku Rhoadesie, prokuratorze generalnym, który swoją karierę poświęcił złapaniu króla finansów na oszustwie. W trzecim sezonie panowie wciąż próbują nawzajem się wykończyć, jednak będą musieli także stawić czoła nowym, potężnym przeciwnikom. W trudnej sytuacji znajduje się również żona Chucka, Wendy, będąca jednocześnie trenerem Axe’a. Do obsady w tym sezonie dołączył Clancy Brown, który zagra adwokata, z jakiegoś powodu, bardzo zainteresowanego Chuckiem i Bobbym.

„Billions”  zostało stworzone przez Briana Koppelmana i Davida Leviena. Panowie ogłosili, że trzeci sezon ich produkcji zadebiutuje już w niedzielę, 25 marca, na kanale Showtime. W Polsce dwa pierwsze sezony można oglądać na kanałach HBO.

Jeśli nie możecie się już doczekać kolejnego sezonu politycznych i ekonomicznych rozgrywek, to koniecznie sprawdźcie poniższy trailer trzeciego sezonu:

Źródło: spoilertv.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Billions

Fabuła skupia się na dziwnych relacjach prokuratora generalnego USA, Chucka Rhoadesa oraz króla funduszu hedgingowego Bobby'ego „Axa” Axelroda.