Aktualności

Po rozpoczęciu emisji „Doctor Who” na Twitch, serwis zdecydował się na udostępnienie wszystkich czterech serii „Torchwood”.

Od końca maja przez niemal siedem tygodni wyemitowano ponad 500 odcinków z 26 sezonów klasycznej serii „Doctor Who”. Serwis, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom fanów, zdecydował, że kapitan Jack Harkness również powróci. Każda z serii zostanie zaprezentowana w całości.

Spin-off serialu „Doktor Who” – „Torchwood” – został pierwotnie wyemitowany w latach 2006–2011 i przedstawiał historię grupy dochodzeniowej z Instytutu Torchwood, której celem jest obrona Ziemi przed nadprzyrodzonymi zagrożeniami  i obcą cywilizacją.

Harmonogram emisji:

    15 lipca – Torchwood: Seria pierwsza
    22 lipca – Torchwood: Seria druga
    29 lipca – Torchwood: Children of Earth
    5 sierpnia – Torchwood: Miracle Day

 

 

Zgodnie z zapowiedzią Big Finish planuje zaprezentować szóstą serię „Torchwood”, w której John Barrowman ponownie wcieli się w rolę Kapitana Jacka. Akcja „God Among Us”, bo taki tytuł będzie nosiła nowa seria, rozpocznie się kilka dni po finale poprzedniego sezonu.

Część pierwsza 6 serii „Torchwood” zostanie wyemitowana w październiku 2018 roku, druga w lutym 2019 roku, a ostatnia, trzecia zakończy sezon w czerwcu 2019 roku.

 

Żródło: digitalspy.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

SerialeAktualności