Aktualności

To już pewne – szósty sezon „Torchwood” pojawi się w formie słuchowisk dzięki uprzejmości Big Finish. Fanów czekają spore niespodzianki!

John Barrowman powróci w roli kapitana Jacka Harknessa, a dołączą do niego Tracy-Ann Oberman (Yvonne Hartman), Paul Clayton (Mr Colchester), Alexandria Riley (Ng), Samantha Beart (Oor), Jonny Green (Tyler Steel), Rachel Atkins (Ro-Jedda) i Tom Price (Andy Davison).

W lipcu zeszłego roku pojawił się piąty sezon „Aliens Among Us”, który ukazał się za zgodą twórcy Russella T Daviesa i stanowił oficjalną kontynuację telewizyjnego oryginału.

torchwood, serial, john barrowman, jack harkness
Torchwood

Kolejna seria, „God Among Us”, postawi ekipę Torchwood naprzeciw kosmicznych bóstw. Akcja rozpoczyna się kilka dni po finale poprzedniego sezonu, ale z dużą różnicą – nie wszyscy uszli z życiem…

Jak mówi Barrowman:

Szósty sezon zawiera naprawdę genialne historie, które pchają narrację naprzód. Na całym świecie można znaleźć wielkich fanów „Torchwood”, a widownia stale rośnie.

Z kolei producent projektu, James Goss, został zmotywowany do działania dzięki pozytywnemu odbiorowi piątej serii oraz faktowi, że praca z tą obsadą jest samą przyjemnością.

Torchwood czeka kilka trudnych wyzwań – plaga snu, miasto, które oślepło, organizacja pogrzebu i jeszcze trzeba poradzić sobie z kosmicznym bogiem!

Szósty sezon składać się będzie z trzech części. Pierwsza zadebiutuje w październiku, druga w lutym przyszłego roku, a finał ukaże się w czerwcu 2019.

Źródło: digitalspy.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale