Aktualności

Zwiastun długo zapowiadanej produkcji Amazona poruszył serca fanów serii Toma Clancy'ego na całym świecie – i nie tylko ich. Jim Halpert jako Jack Ryan nadchodzi!

Jack Ryan to jedna z kultowych postaci w amerykańskiej literaturze i kinie. Mniej elegancka, amerykańska wersja Bonda miała już wiele wcieleń – na dużym ekranie legendarnego agenta portretowali m.in. Alec Baldwin, Harrison Ford i Chris Pine. Teraz nadeszła kolej na mniejszy format – i Johna Krasinskiego jako odtwórcę głównej roli. 

 

Amazon postawił na ukazanie początków Ryana jako postaci: od skromnego analityka do agenta, który nie boi się brudnej roboty. Zwiastun, który po raz pierwszy zostanie puszczony w telewizji podczas rozgrywki Super Bowl, wzbudził niemałe emocje: od pochwał serwowanych przez zagraniczne serwisy serialowe, do niezbyt pochlebnych wypowiedzi niezależnych blogerów, o tym jakoby czuć było lekko… przestarzały klimacik produkcji, w którym niektórzy dopatrują się aluzji do administracji Baracka Obamy. Wydaje się jednak, że wersja Amazona zrywa nieco z ramami, w których przyzwyczailiśmy się widzieć Ryana-agenta-CIA. 

Premiera odbędzie się na Amazon Prime już w sierpniu 2018.

Źródło: screenrant.com, avclub.com

 

 

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Office

Mockument pokazujący życie pracowników filii firmy sprzedającej papier.