1
Aktualności

Entertainment Weekly opublikował pierwsze zdjęcia promujące nową produkcję HBO, „Sharp Objects”. W jednej z głównych ról w serialu wystąpi Amy Adams.

„Sharp Objects” skupi się na historii Camille Preaker (Amy Adams), która po krótkim pobycie w klinice psychiatrycznej wraca do swojej pracy reporterki i otrzymuje zlecenie napisania artykułu o tajemniczych zabójstwach dwóch małych dziewczynek w jej rodzinnym miasteczku. Kobieta z niechęcią wraca do domu, gdzie zaczynają prześladować ją wspomnienia tragedii z dzieciństwa. Starając się rozwiązać zagadkę brutalnych morderstw, sama będzie zmuszona do konfrontacji ze swoją toksyczną matką Adorą (Patricia Clarkson) oraz rozpuszczoną przyrodnią siostrą Ammą (Eliza Scanlen).  

Serwis Entertainment Weekly zaprezentował pierwsze zdjęcia promocyjne pochodzące z serialu.

 

 

Nowa produkcja HBO oparta jest na powieści Gillian Flynn z 2006 roku. Pisarka znana jest z takich dzieł jak „Dark Places” oraz „Gone Girl”, które doczekały się filmowych adaptacji. W tym przypadku Flynn pragnęła jednak zrealizowania noweli w postaci serialu telewizyjnego. W wywiadzie dla EW.com artystka wyznała:

Bałam się, że filmowa adaptacja „Sharp Objects” może skończyć się powstaniem horroru, pozbawionego ważnych szczegółów zawartych w książce. Główna tajemnica tej historii nie jest związana z morderstwami, ale z tym, kim jest Camille oraz co tak naprawdę wydarzyło się w jej rodzinnym miasteczku.

Twórczynią ośmioodcinkowej serii jest Marti Noxon („UnReal”). Reżyserią projektu zajmuje się Jean-Marc Vallée („Big Little Lies”, „Wild”), natomiast za produkcję odpowiedzialna jest Amy Adams („Man of Steel”).

Poza Amy Adams w obsadzie znaleźli się Patricia Clarkson („House of Cards”, „Six Feet Under”), Eliza Scanlen („Home and Away”), Elizabeth Perkins („Weeds”) i Chris Messina („The Mindy Project”).

Premiera „Sharp Objects” planowana jest na lato 2018 roku.

Źródło: ew.com

Komentarze

(1)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

  • Rafał Konaszewski
    Rafał Konaszewski
    @not_imprsd

    Ciekawe, czy Amy Adams będzie miała więcej niż jedną, defaultowo smutną minę.