Aktualności

To, czy Pete nadal będzie spał na kanapach przyjaciół, nie jest niczym potwierdzonym. Pewne jest jednak, że czekają nas kolejne przygody zakręconego mężczyzny. HBO właśnie podało datę premiery 2. sezonu „Crashing” – 14 stycznia Pete wraca do gry.

Nowy Jork to nie tylko bajkowe miasto z żółtymi taksówkami i fast foodami, ale również „dom” wielu przestępstw i podejrzanych ludzi. Wie o tym również sympatyczny Pete. Czując się zagubiony w otaczającej go rzeczywistości, spotyka się z ateistką, która proponuje mu nocne wyjście na ulice Wielkiego Jabłka – prosto w sidła rozpusty. Mężczyzna będzie rozważał swoją wiarę i szukał wewnętrznego głosu, odkrywając kolejne dobre i złe strony miasta.

W pierwszym sezonie, który dzięki swojemu komizmowi zdobył bardzo pozytywne opinie widzów, oglądaliśmy takich aktorów jak Pete Holmes (który u boku Judda Apatow jest producentem „Crashing”), Artie Lange („Dirty Work”), Lauren Lapkus („Blended”) i George Basil („No Tomorrow”). To, czy wszyscy pojawią się w kontynuacji, ciągle zostaje zagadką.

Recenzenci bardzo chwalą serial za jego prawdziwość. Mimo że „Crashing” nie jest odkrywczy i nie wniesie zbyt dużo do rozwoju telewizji, ma swój charaker i wiele zapadających w pamięć – wesołych, jak i smutnych – scen. Oglądalność w żadnym stopniu nie jest porównywalna do czołowych produkcji, ale mimo to serial został przyjęty bardzo dobrze, o czym może świadczyć decyzja o zamówieniu przez HBO drugiego sezonu.

Oprócz daty premiery pojawiły się zdjęcia promocyjne. Przypominamy: pierwszy odcinek 2. sezonu już 14 stycznia 2018 roku.

 

        
      

Źródło: spoilertv.pl

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Crashing

Fabuła skupia się na komiku, który przyłapuje swoją żonę na zdradzie. Bohater decyduje się nocować u swoich przyjaciół i odkrywa, jakie są wady i zalety jego aktualnej …