Aktualności

Po zaledwie 3 miesiącach od premiery stacja ABC zdecydowała się na usunięcie z ramówki swojej najniżej ocenianej komedii „The Mayor”, która prawdopodobnie nie wróci na antenę po przerwie świątecznej.

Powrót „The Mayor”, zaplanowany na 9 stycznia, został zawieszony „do odwołania”, jak przekazał mediom przedstawiciel stacji. Jest jednak możliwe, że produkcja zostanie całkowicie skasowana. Serial był emitowany w czwartki, a na jego miejsce wskoczyły powtórki „Modern Family”, które gromadzą przed telewizorem o wiele większą liczbę oglądających. 

Fabuła „The Mayor” skupia się na młodym, ulicznym raperze Courtneyu Rosie, który, by zyskać sławę, stanął do walki w wyborach na burmistrza; oczywiście udało mu się wygrać. Twórcą i producentem komedii jestJeremy Bronson. W serialu mogliśmy zobaczyć m.in. Brandona Michaela Halla („Cecile on the Phone”), Leę Michele („Glee”), Bernarda D. Jonesa („The Lookalike”) i  Yvette Nicole Brown („Percy Jackson: Sea of Monsters”).

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Mayor

Courtney Rose to młody raper, który potrzebuje zmiany. Przez wiele lat mieszkał w małym apartamencie, a za jego studio nagraniowe robiła garderoba. Zmęczony czekaniem …