Aktualności

Stacja FXX podjęła decyzję dotyczącą przyszłości „You’re The Worst”, przekazując fanom serialu słodko-gorzką wiadomość. W przyszłym roku pojawi się piąty sezon. Niestety, będzie on sezonem ostatnim.

„You’re The Worst” opowiada o losach Jimmy'ego i Gretchen – dwójki, która za wszelką cenę stara się znaleźć ratunek dla swojego toksycznego związku. Choć niemal wszystko wskazuje, że zdecydowanie nie są dla siebie stworzeni, desperacko starają się oni udowodnić, że wszechświat nie ma racji.

Początkowo serial emitowany był w stacji FX („Legion”, „Fargo”, Taboo”), skąd spadł po pierwszym sezonie na FXX („It's Always Sunny in Philadelphia”, „Archer”). Powodem była stosunkowo niska oglądalność. Twórcy uznali ostatecznie, że przyszedł czas na zakończenie całej historii i zapowiedzieli, że piąty sezon „You’re The Worst” będzie ostatnim. 

Z planu zakończenia całej historii zadowolony jest showrunner serialu – Stephen Falk:

Jestem wdzięczny za możliwość bycia uczciwie ocenianym niezależnie od tego, czy wszystko uda się zakończyć idealnie. Właśnie dzięki czemuś takiemu ludzie mogą mówić, że to głupie „Breaking Bad” doczekało się tak fantastycznego zakończenia.

Ogłoszono również, że odcinki finałowego sezonu produkcji wyemitowane zostaną w 2018 roku.

Źródło: variety.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

You're the Worst

Historia trudnej miłości dwóch bardzo różniących się, niezwykle toksycznych osób, Gretchen i Jimmy'ego, którzy za wszelką cenę usiłują ratować swój pełen kłótni …