Aktualności

Stacja CBS zdecydowała się nie zamawiać dodatkowych odcinków dla swojego nowego kryminalnego procedurala „Wisdom of the Crowd”. Oznacza to, że serial raczej nie wróci z kolejnym sezonem. Na decyzję tę wpłynęły między innymi ostatnie oskarżenia o molestowanie skierowane przeciwko Jeremy’emu Pivenowi, odtwórcy roli głównego bohatera produkcji.

Do tej pory wyemitowano dziewięć z trzynastu nakręconych odcinków. Cztery ostatnie zostaną wypuszczone zgodnie z planem. Serial nie cieszył się pozytywnymi opiniami, osiągając w portalu Rotten Tomatoes jedynie 28% „świeżości”, a w serwisie Metacritic 35 na 100 punktów. Oglądalność utrzymywała się w okolicach siedmiu milionów widzów, co dla stacji nie było zbyt dobrym wynikiem – gorzej radzą sobie jedynie „Scorpion”, „MacGyver” i „Madam Secretary”.

Kroplą, która przelała czarę goryczy i wpłynęła na decyzję stacji CBS, były ostatnie oskarżenia przeciwko Jeremy’emu Pivenowi, odtwórcy roli głównego bohatera serialu. Do trzech kobiet, które postanowiły skończyć z milczeniem, tydzień temu dołączyła Anastasia Tanaie. Aktorka wyznała serwisowi BuzzFeed, że Piven molestował ją seksualnie na planie serialu „Entourage” (prod. HBO).

„Wisdom of the Crowd” to jedna z tegorocznych nowości od CBS. Jeffrey Tanner (Jeremy Piven) jest technologicznym geniuszem. Po roku od śmierci córki wypuszcza ogólnodostępną aplikację crowdsourcingową, chcąc odnaleźć prawdziwego sprawcę jej morderstwa. Wynalazek technologiczny pozwala internautom na uczestniczenie w rozwiązywaniu spraw kryminalnych. Produkcja bazuje na izraelskim serialu o takiej samej nazwie. W obsadzie znajdują się: Jeremy Piven („Entourage”, „Mr. Selfridge”), Richard T. Jones („Judging Amy”, „Terminator: The Sarah Connor Chronicles”), Monica Potter („Parenthood”), Natalia Tena („Game of Thrones”), Blake Lee i Jake Matthews („Mixology”), a twórcą serialu jest Ted Humphrey („Shark”, „The Good Wife”).

Zwiastun produkcji:

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Wisdom of the Crowd

Kiedy człowiek przeżyje wielką tragedię, jest zdolny podejmować decyzje na zawsze odmieniające życie. Jeffrey Tanner po śmierci swojej córki próbuje za wszelką …