Aktualności

Netflixowy serial „Love” zakończy się wraz z premierą najnowszego sezonu. Ostatnie odcinki tej przyjemnej komedii, od znanego twórcy romansów, zadebiutują w marcu.

„Love” opowiada o dwójce całkiem odmiennych ludzi, Gusie i Mickey, którzy zaczynają się ze sobą spotykać. Jest to współczesne spojrzenie na miłość i randkowanie z perspektywy mężczyzny i kobiety.

Za stworzenie serialu odpowiada Judd Apatow – scenarzysta, reżyser i producent, znany głównie z tworzenia komedii romantycznych. Na swoim koncie ma takie filmy jak „The 40 Year-Old Virgin”, „Knocked Up” czy „Bridesmaids”. W świecie serialowym może być kojarzony dzięki kultowemu „Freaks and Geeks”, który niestety doczekał się tylko jednego sezonu. Współtwórcami są Lesley Arfin („Brooklyn Nine-Nine”) i Paul Rust, który jednocześnie odgrywa jedną z głównych ról – Gusa. W obsadzie występują dodatkowo Gillian Jacobs („Community”) i Claudia O'Doherty. Sam Apatow wypowiedział się na temat ostatniego sezonu netflixowej produkcji:

Jestem niezwykle podekscytowany trzecim sezonem „Love”. Uważam go za nasz najsłodszy, najzabawniejszy sezon, który zamyka tę historię w piękny sposób.

Grafika promująca ostatni sezon produkcji

 

Drugi sezon produkcji otrzymał ocenę 7,19/10 w serwisie Rotten Tomatoes oraz wskaźnik 94% „świeżości”. Premiera 10-odcinkowego trzeciego sezonu już 9 marca 2018 roku na platformie Netflix.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Love

Buntowniczka Mickey i niezwykle miły Gus są zakochaną w sobie parą, która stara się żyć bez, zbędnych ich zdaniem, zobowiązań. Muszą jednak stawić czoła urokom …