Aktualności

Po bardzo pozytywnym przyjęciu pierwszego sezonu serialu, Showtime zdecydował się na kontynuację historii Bridgette. Produkcja nowej serii rozpocznie się już w przyszłym roku.

Decyzja o przedłużeniu „SMILF” zapadła po tym, jak serial okazał się najchętniej oglądaną komedią stacji (co tydzień 4.4 mln widzów). Showtime ostatnio osiągnął taki wynik w 2012 roku. Według krytyków serial jest przełomowym hitem – w serwisie Rotten Tomatoes zarówno ocena widzów, jak i recenzentów przekroczyła 70%.

Fabuła opowiada o 20-letniej Bridgette, samotnej matce mieszkającej wraz ze swoją pociechą w Bostonie. Jej największym marzeniem jest zrobienie kariery i przeżycie szaleńczych romansów, jednak zakręcony tryb życia nie do końca jej w tym pomaga. Serial jest adaptacją filmu o tym samym tytule.

Finał pierwszego sezonu zostanie wyemitowany 31 grudnia. Odcinek będzie również dostępny przedpremierowo 29 grudnia w internetowej platforme Showtime. 

 

Reżyserką, scenarzystką i producentem wykonawczym „SMILF” jest grająca w nim główną rolę Frankie Shaw, a produkcją zajęli się Lee Eisenberg i Michael London. W pierwszym sezonie, zaraz obok głównej bohaterki, wystąpili m.in. Rosie O’Donnell („League of Their Own”), Miguel Gomez („Southpaw”), Samara Weaving („The Babysitter”) i Mel Shimkovitz („Virgin territory”). To, czy aktorzy powrócą w kontynuacji serialu, nie jest jeszcze potwierdzone.

Data premiery drugiego sezonu nie została jeszcze oficjalnie podana, ale będzie to najprawdopodobniej w 2018 roku. „SMILF” jest emitowany w Polsce na kanale HBO 3 w każdy piątek o godzinie 21:00. 

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

SMILF

Dwudziestokilkuletnia Bridgette (Frankie Shaw) próbuje znaleźć równowagę pomiędzy związkami, pracą, seksem i życiem samotnej matki. Serial został oparty na filmie …