Aktualności

Aktorka wypowiedziała kilka gorzkich słów o współpracy z aktorami przy serialu „Silicon Valley”. TJ Miller postanowił odpowiedzieć.

Praca na planie nie zawsze odbywa się w przyjaznych warunkach. Na pewno nie tak zapamiętała ją Alice Wetterlund, która wciała się w „Silicon Valley” w Carlę Walton. Wetterlund stwierdziła, że praca nad serialem była pewnego rodzaju koszmarem i oskrażyła męską obsadę o gnębienie jej, dodając: „niech się pierdolą na zawsze”. Do tego nazwała Millera gnębicielem oraz nadąsanym gówniarzem.

Alice Wetterlund
Alice Wetterlund

Aktor odniósł się do zarzutów byłej znajomej:

Możliwe, że czegoś takiego doświadczyła. Ale cała sprawa to ludzie, którzy chcą mieć nagłówki i trafić do medialnego cyrku. Nie doświadczyłem tego, żeby ktoś ją gnębił lub był dla niej niemiły. 

Miller stwierdził, że to z nią trudno było pracować:

Jeśli mam być szczery, to sądzę, że to z nią ciężko było pracować. Ciągle przeszkadzała Zachowi Woodsowi podczas ujęć i poza kamerą. Mamy tutaj jakieś nieporozumienie, bo ona mówi o mnie złe rzeczy i atakuje prawie całą męską obsadę „Silicon Valley”. 
 

TJ Miller
TJ Miller

Według niego Wetterlund powiedziała coś takiego, żeby znowu było o niej słychać w mediach:

To bardzo dezorientujące czasy, jest tyle złości i nie wiadomo na kogo ją przekierować. Internet zamienia świat w liceum, gdzie każda plotka staje się prawie natychmiast prawdą. Nie ma tutaj sali sądowej. Za każdym razem, gdy wdasz się w dyskusję „on powiedział, a ona powiedziała” , znajdujesz się w szarej strefie i nie ma na nic dowodów.

Aktor stwierdził, że ma kiepską opinię, ponieważ nikt w wywiadach nie wypowiada się o pozytywnej współpracy z nim. Wspomniał także przykrą sytuację, w której jego własna żona (Kate Gorney) zabroniła mu wspominać o niej w mediach, by nie stracić na swoim wizerunku. 

Jak wiadomo wizerunek jest jedną z najważniejszych rzeczy w mediach, a tymi bardzo łatwo manipulować…

Źródło: hollywoodreporter.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Silicon Valley

Nieśmiały inżynier z doliny krzemowej, Richard Hendricks, postanawia zbudować od podstaw własną firmę o nazwie Pied Piper.