Aktualności

DC pokazało nowe zdjęcia głównych postaci z nadchodzącego serialu „Titans”.

Wokół tego serialu wciąż jest sporo kontrowersji, głównie za sprawą niezadowolonych fanów oryginalnej wersji. Wielu spośród nich wytyka nowej produkcji zbyt opieszałe podejście do materiału źródłowego oraz karygodne błędy w wizerunku bohaterów. DC nie przejmuje się jednak krytyką i uparcie stara się serial reklamować. Jego premiera nastąpi 12 października, miesiąc po starcie platformy streamingowej DC.

Titans, DC, sezon 1 , zdjęcia
Kadr z serialu „Titans”
 

W serialu zobaczymy: Ryana Pottera („Big Hero 6: The series”), Teagan Croft („Home and Away”), Annę Diop („Bosch”). Za scenariusz serialu odpowiada Geoff Johns, będący także dyrektorem kreatywnym w DC Comics.

Titans, DC, sezon 1 , zdjęcia
Kadr z serialu „Titans”

Niedawno ujawniono krótki opis fabuły serialu: Dick Grayson i wyjątkowa, opętana przez dziwny mrok Rachel Roth zostają wplątani w spisek, który może sprowadzić piekło na Ziemię. W trakcie zmagań z niebezpieczeństwem dołączą do nich impulsywna Starfire oraz uroczy Beast Boy. Razem stworzą rodzinę oraz grupę bohaterów.

Titans, DC, sezon 1 , zdjęcia
Kadr z serialu „Titans”

Źródło: cosmicbooknews.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Aktualności


Oficjalne zdjęcia bohaterów „Titans”

Przed ekipą tworzącą „Titans” trudne zadanie. Jak dotąd większość materiałów nie zrobiła wrażenia na potencjalnych widzach, a szczególnie zdjęcia z planu, które …