2
Aktualności

Już za dwa tygodnie wyczekiwana premiera pierwszego oryginalnego serialu platformy DC Universe. Tymczasem możemy podziwiać nowy plakat serialu.

„Titans” opowie o grupie przyszłych superbohaterów ściągniętych ze wszelakich zakątków świata DC. Dick Grayson rozpocznie serialową historię pracując jako detektyw, próbujący odciąć się od brutalnej przeszłości oraz swojej roli pomagiera Batmana. Natrafi na Raven, córkę demona i razem będą starali się uciec przed siłami pragnącymi wykorzystać jej moce. Po drodze do drużyny dołączą kolejne postacie.

Plakat przedstawiający czwórkę głównych bohaterów – Robina, Starfire, Beast Boya i Raven – dostępny jest poniżej:

titans, dc universe, komiksy, bohaterowie
Plakat serialu

Serial, którego producentem jest Greg Berlanti („Arrow”, „The Flash”) składać się będzie z 12 odcinków. Wystąpią w nim: Brenton Thwaites („Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales”), Anna Diop („24: Legacy”), Teagan Croft („Science Fiction Volume One: The Osiris Child”) i Ryan Potter („Big Hero 6”).

Premiera już 12 października na amerykańskiej platformie DC Universe. Nie jest jeszcze jasne czy doczekamy się polskiej dystrybucji, na którejś z dostępnych u nas platform streamingowych.

Źródło: screenrant.com

Komentarze

(2)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

 • Bartłomiej Kutyba
  Bartłomiej Kutyba
  @Bartuno

  A gdzie cyborg? :/

  • Monika Kujawa
   Monika Kujawa
   @Moniska07

   @Bartuno: Cyborg odegra ważną rolę w "Doom Patrol" (kolejnym serialu od DC Universe, którego premiera zapowiada jest na 2019 rok), więc w "Titans" może go zabraknąć :p

Powiązane

Seriale

Titans

Młodzi superbohaterowie łączą siły i chronią świat przed wszelkimi niebezpieczeństwami.


Aktualności