Aktualności

Do sieci trafiły pierwsze zdjęcia obsady serialu „Titans”, produkowanego przez stację The CW.

Serial jest aktualnie w fazie zaawansowanych prac na planie, jednak do internetu wyciekły dwa zdjęcia bohaterów. Możemy na nich zobaczyć postać Beast Boya granego przez Ryana Pottera („Big Hero 6: The series”) oraz Raven, portretowaną przez Teagan Croft („Home and Away”). Na kolejnym zdjęciu widzimy Starfire, w którą wciela się Anna Diop („Bosch”). Wśród fanów pojawiły się liczne głosy niezadowolenia, żeby nie powiedzieć złości, na widok wyglądu postaci. Trzeba mieć jednak na uwadze, że są to zdjęcia z planu, więc finalna wersja wizualna bohaterów „Titans” może się różnić od tych pokazanych w internecie.

Titans, The CW, DC, Teen Titan, Ryan Potter, Beast Boy, Teagan Croft, Raven
Ryan Potter i Teagan Croft

Za scenariusz serialu odpowiada Geoff Johns, będący także dyrektorem kreatywnym w DC Comics, które zajmuje się aktualnie przygotowaniem do uruchomienia swojej pierwszej platformy streamingowej. DC liczy, że „Titans” oraz drugi przygotowywany obecnie serial z tego uniwersum, „Young Justice”, przyciągną fanów na ich platformę, której start planowany jest jeszcze w tym roku.

Titans, The CW, DC, Teen Titans,Anna Diop, Starfire
Anna Diop

Na chwilę obecną istnieje bardzo wiele spekulacji i domysłów na temat tego, jak ma wyglądać fabuła „Titans” (będącego aktorską wersją kreskówki o tym samym tytule), jednak sami twórcy potwierdzili, że obok Beast Boya, Raven i Starfire zobaczymy na ekranach również Hawka, Dove, Robina, Doom Patrol oraz rodzinę Maroni. Data premiery serialu nie jest znana, wiadomo tylko, że sezon będzie liczyć 13 odcinków.

Źródło: screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.