1
Aktualności

DC zaprezentowało pierwsze wideo promujące serial „Titans”, podano także ceny abonamentów dla platformy streamingowej.

Dzisiaj ruszył San Diego Comic Con, czyli największy tego typu konwent dla fanów komiksów, seriali i filmów. Pierwszego dnia swój panel miało DC wraz z serialem „Titans”. Prace nad tą produkcja trwają już jakiś czas, a głośno o tym projekcie zrobiło się po wycieku zdjęć z planu, które – delikatnie mówiąc – nie przypadły fanom do gustu. Czy podobnie będzie z pierwszym trailerem? Oceńcie sami:

Już na pierwszy rzut oka widać, że serial będzie o wiele mroczniejszy od komiksu i skupi się na dylematach moralnych głównych bohaterów. Na pierwszym planie zauważamy Raven i Robina, czy zatem ich będzie dotyczyć główna oś fabularna? Oglądając trailer, nie można także pominąć istotnej rzeczy, jaką jest ciągły brak wiary w siebie postaci oraz ewidentna złość, jaka w nich narasta. Kulminacyjnym momentem jest spuszczenie ze smyczy tych negatywnych uczuć przez Robina i Raven, którzy wyglądają jakby stracili cierpliwość do wiecznego tłumienia emocji. Starfire pojawia się tylko przez moment i w zasadzie nie jesteśmy w stanie nic powiedzieć na temat jej roli w serialu.

DC przygotowuje właśnie swoją własną platformę streamingową, na którą w pierwszej kolejności trafią właśnie „Titans”. Według dzisiaj ogłoszonych informacji abonament ma wynosić 74,99 dolarów rocznie, czyli 6,25 miesięcznie, tylko jeśli zamówi się pre-order. W momencie uruchomienia platformy cena zmieni się na 7,99 miesięcznie. Podane wartości odnoszą się tylko do mieszkańców Stanów Zjednoczonych, nie podano żadnych stawek dla Europy i reszty świata.

Premiera serialu jesienią.

Źródło: tvline.com

Komentarze

(1)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Aktualności