Aktualności

DC ogłosiło, kto wcieli się w słynnego człowieka nietoperza w drugim sezonie „Titans”.

Pierwsza seria produkcji o młodocianych bohaterach pełnych lęków i braku wiary w siebie okazała się strzałem w dziesiątkę. DC może zatem liczyć na dobry start dla swojej platformy DC Universe – a jak najlepiej ściągnąć jeszcze więcej widzów? Dać im Batmana! Dotychczas w „Titans” ten postrach Gotham City pojawiał się tylko w wypowiedziach Dicka Graysona, a w finałowym odcinku mogliśmy go zobaczyć przez zaledwie kilka sekund. Wygląda na to, że twórcy planują znacznie rozwinąć wątek dawnego mentora Robina.

Titans, DC, DC Universe, Batman, Iain Glen, Game of Thrones, sezon 2
Iain Glen
 

W postać Bruce'a Wayne’a wcieli się Iain Glen, doskonale znany z serialu „Game of Thrones”. Według oficjalnych informacji zobaczymy go na pewno w starszej wersji Wayne'a, który po wielu latach walki z przestępczością w Gotham City staje się coraz bardziej bezwzględnym mścicielem. Ponownie spotkanie z Robinem wymusi na nim ponowne nawiązanie bliższej relacji z dawnym podopiecznym, ale także z resztą tytułowych tytanów. Nie wiadomo czy zobaczymy Glena w masce Batmana, ale na pewno pojawi się jako Bruce Wayne. Data premiery drugiego sezonu „Titans” wciąż nie jest znana.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Game of Thrones

Adaptacja sagi George'a R.R. Martina. Kilka rodzin szlacheckich walczy o panowanie nad ziemiami krainy Westeros. Spiski oraz zbrodnie są na porządku dziennym.


Titans

Młodzi superbohaterowie łączą siły i chronią świat przed wszelkimi niebezpieczeństwami.