Aktualności

Chemia pomiędzy bohaterami to jeden z najważniejszych wątków każdego romansu. Specjalnie dla fanów twórcy „Timeless” podzielili się wyciętym fragmentem drugiego sezonu, w którym dochodzi do pewnego pocałunku.

Akcja „Timeless” zaczyna się w momencie, w którym Garcia Flynn, groźny przestępca, kradnie wehikuł czasu, chcąc za jego pomocą doprowadzić do upadku USA. Profesor historii Lucy Preston (Abigail Spencer), naukowiec Rufus Carlin (Malcolm Barrett) oraz żołnierz Wyatt Logan (Matt Lanter), używając prototypu wynalazku, ruszają w ślad za Flynnem, starając się go powstrzymać.

Serial doczekał się dwóch sezonów pomimo wcześniejszej kasacji produkcji po pierwszej serii. Do tej pory nie podano żadnych informacji dotyczących zamówienia trzeciej odsłony, jednak twórcy zachęcają fanów do rozpowszechniania hasztagu „#RenewTimeless”. Na swoim profilu na Twitterze producenci serialu podzielili się inną wersją sceny pocałunku, do którego doszło pomiędzy Lucy a Wyattem w trzecim odcinku drugiego sezonu. Jak wyjaśnił jeden z twórców, Shawn Ryan, musieli nakręcić scenę ponownie ze względu na oświetlenie.

Timeless, serial, sezon 2, season 2, deleted scene, kiss scene, scena pocałunku, Lyatt, Lucy i Wyatt

Wyciętą scenę można zobaczyć TUTAJ.

Źródło: tvline.com

 

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Timeless

Groźny przestępca Garcia Flynn kradnie wehikuł czasu. Naukowiec, żołnierz i profesor historii podróżują w czasie, by powstrzymać go przed zniszczeniem Ameryki. …