1
Aktualności

Fani serialu „Timeless” nie będą zachwyceni najnowszą decyzją, jaką podjęła stacja NBC – podobnie jak rok wcześniej został anulowany. Tym razem jednak trwają już rozmowy nad filmem, który miałby dać serialowi prawidłowe zakończenie.

„Timeless” opowiada o przygodach naukowca, żołnierza i profesor historii, podróżujących razem w czasie w celu złapania przestępcy. Muszą przy tym uważać, by nie zmienić historii, jaką znamy.

Serial został skasowany po drugim sezonie, który zakończono cliffhangerem. W zeszłym roku, gdy stacja podjęła decyzję o anulowaniu, fani natychmiast zaczęli interweniować w mediach społecznościowych. Po trzech dniach NBC cofnęło swoją decyzję, przedłużając serial o kolejny sezon, liczący 10 odcinków. Szansa, by coś takiego powtórzyło się znowu, jest niewielka, ale możliwe, że widzom dane będzie obejrzeć dwugodzinny film, który zamknie wątki z serialu. Trwają właśnie rozmowy na ten temat pomiędzy stacją NBC i odpowiadającym za produkcję studiem Sony Pictures TV.

Timeless, NBC, kasacja
Kadr z serialu „Timeless”

Drugi sezon produkcji zbierał średnio 2,5 miliona widzów na odcinek. Był również bardzo dobrze oceniany; w serwisie Rotten Tomatoes osiągnął ocenę 8,38/10 oraz 100% „świeżości”.

Źródło: deadline.com

Komentarze

(1)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

  • Paulina Fąka
    Paulina Fąka
    @Paulacorn

    No nie... Oby się udało z tym filmem :(

Powiązane

Seriale

Timeless

Groźny przestępca Garcia Flynn kradnie wehikuł czasu. Naukowiec, żołnierz i profesor historii podróżują w czasie, by powstrzymać go przed zniszczeniem Ameryki. …


Aktualności