Aktualności

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z finałowego odcinka serialu „Timeless”.

Fani serialu nie mieli łatwo w ciągu ostatnich kilku tygodni. Najpierw ich ulubiony serial został skasowany przez stację NBC, co doprowadziło do akcji w celu jego ratowania w mediach społecznościowych. Rozgoryczenie widzów jest w tym przypadku w pełni uzasadnione, ale NBC nie powiedziało jeszcze ostatniego słowa. Obiecano fanom film, będący zakończeniem całej historii, ale szybko zmieniono zdanie i zdecydowano się na nakręcenie dwóch połączonych odcinków.

Timless, finał, zdjecia, NBC
Kadr z finałowego odcinka „Timeless”
 

Więcej zdjęć znajduje się TUTAJ.

Według twórców serialu finał „Timless” będzie obfitować w wiele emocjonujących momentów. Zobaczymy wszystkich najważniejszych bohaterów, ale także postaci spod ciemnej gwiazdy. Fabuła ma toczyć się na dwóch liniach czasowych, przez co paradoksy mają dać wszystkim oglądającym sporo zagadek do rozwikłania. Jedną z nich jest powyższe zdjęcie, które pokazuje bohaterów unoszących kieliszek do toastu, pytanie tylko: czy piją za zwycięstwo, czy za walkę, ale jednak zakończoną porażką? Dowiemy się już 20 grudnia!

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Timeless

Groźny przestępca Garcia Flynn kradnie wehikuł czasu. Naukowiec, żołnierz i profesor historii podróżują w czasie, by powstrzymać go przed zniszczeniem Ameryki. …