Aktualności

Serial „Timeless”, który początkowo miał się zakończyć po pierwszym sezonie, dostał swoją drugą i właściwie ostatnią szansę od stacji NBC. Po powtórnym wycofaniu emisji postanowiono wypuścić dwa ostatnie, podsumowujące odcinki, dziejące się w różnych okresach czasu.

Jak potwierdził producent wykonawczy serialu, Eric Kripke, zdjęcia do finału rozpoczną się już październiku. Początkowo w planach było zawarcie historii w dwugodzinnym, podsumowującym filmie, w którym akcja miała rozgrywać się w jednym okresie czasu. Jednakże ostatecznie zmieniono zdanie, wskutek czego powstanie odpowiednik dwóch odcinków serialu.

Timeless
Timeless, sezon 2

„Timeless” to serial amerykański skupiający się na Garcii Flynnie, przestępcy który ukradł wehikuł czasu, aby doprowadzić do upadku USA poprzez zmianę przeszłości. Poszukuje go grupa ludzi podróżujących prototypem maszyny, chcących zapobiec katastrofie.

Dwa ostatnie odcinki mają dać widzom satysfakcjonujące zakończenie historii, równocześnie zostawiąc „uchylone drzwi” dla możliwych kontynuacji. Premiera zapowiadana jest na grudzień tego roku.

Źródło: collider.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Timeless

Groźny przestępca Garcia Flynn kradnie wehikuł czasu. Naukowiec, żołnierz i profesor historii podróżują w czasie, by powstrzymać go przed zniszczeniem Ameryki. …