Aktualności

„Three Wishes” – nowy serial o trzech silnych kobietach – zagości w przyszłym roku na małym ekranie.

EveryWhere Studios przenosi na ekrany telewizorów powieść „Three Wishes” Liane Moriarty, autorki „Big Little Lies", a to wszystko dzięki scenariuszowi, jaki przygotowała Lila Feinberg („Younger"). Nad projektem będą pracować również Tom Mazza („Treasure Hunters") oraz David Calvert-Jones („Transformers"), natomiast producentem wykonawczym całego przedsięwzięcia została Karen Glass.

Tom Mazza na temat produkcji:

Cieszymy się, że możemy współpracować z Liane i Lilą w tej oryginalnej i bardzo życiowej opowieści o trzech siostrach i łączącej je relacji, która jest zarówno wspaniała, jak i naszpikowana wadami. Gdy tylko Karen pojawiła się na pokładzie, opisała tę historię jako tą, która dotrze do szerokiej publiczności, dzięki trzem silnym rolom żeńskim. Naszym celem jest przejście do produkcji w 2019 roku.


„Three Wishes" to opowieść o trzech silnych kobietach, których historia rozwija się wokół wspaniałego weekendu na Manhattanie. Weselny klimat zostaje przerwany nagłą tragedią. Na jaw wychodzi skandaliczny sekret, wystawiając na próbę więź, która dotychczas łączyła siostry. Jak tajemnica wpłynie na ich dalsze losy?

Lekkość, z jaką pisze Moriarty z pewnością sprawi, że ta historia podbije serca wszystkich fanów autorki.

„Three Wishes" to pierwsza powieść Liane Moriarty, przewiduje się jednak, że stanie się drugim z najlepiej sprzedających się tytułów, po „Big Little Lies" (drugi sezon już wkrótce). Warto przypomnieć, iż pisarka jest autorką siedmiu bestsellerów.

„Big Little Lies", „The Husband's Secret" i „Truly Madly Guilty" zajęły pierwsze miejsca na liście bestsellerów New York Times.

 

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.