Aktualności

Finał drugiego sezonu „This Is Us” zostawił widzów z wieloma niewiadomymi. W jaki sposób rozpocznie się nowy sezon i kiedy możemy otrzymać odpowiedzi, dotyczące zapowiadanej przyszłości?

„This Is Us” to historia rodziny Pearsonów, prezentowana w różnych momentach życia jej członków. Serial jest jedną z najchętniej oglądanych produkcji w amerykańskiej telewizji.

Premierowy odcinek trzeciego sezonu (którego premiera odbędzie się 26 września) znowu skupi się na urodzinach głównych bohaterów. Jeden z showrunnerów produkcji, Isaac Aptaker, określił go następująco:

Zaczynamy od momentu, gdy Randall, Kate i Kevin kończą 38 lat. Nasza historia sięgnie do tych [zapowiadanych w finale drugiej serii scen] w ciągu całego sezonu.

this is us, nbc, kate, randall, kevin, sezon 3
Serialowi Randall, Kate i Kevin

Trzeci sezon zapowiadany jest jako sezon nadziei i nowych początków. Jak już wcześniej wspominano w nadchodzącym sezonie Wietnam będzie częstym miejscem akcji, gdyż widzów czeka odkrywanie historii Jacka w wojsku. Jak dodała Elizabeth Berger:

To wyzwalające, gdy zagadka śmierci Jacka została już wyjaśniona i możemy ruszyć do kolejnego rozdziału, opowiadając całkiem inny rodzaj historii. W pisaniu o wojnie wietnamskiej jest coś wyjątkowego i innego. 

Wśród zaplanowanych historii ma się znaleźć nawet odcinek skupiający się na Miguelu. Beth i Toby także nie zostaną pominięci – jak mówią twórcy, widzom dane będzie poznać ich historię z czasów, gdy nie znali jeszcze rodziny Pearsonów. Depresja męża Kate i jej powody mają zostać pokazane jeszcze „w pierwszej połowie sezonu”.

Źródło: tvline.com

 

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

This Is Us

Rebecca Pearson jest młodą, piękną kobietą i przede wszystkim przyszłą mamą. W dniu urodzin jej męża na świat przychodzą trojaczki, które splatają losy rodziny …


Recenzje


Aktualności