Aktualności

Co za miła niespodzianka dla fanów „This Is Us” oraz „Once Upon a Time”. Okazuje się, że pewna blondynka pojawi się w czwartym sezonie najbardziej raniącego serialu na świecie.

Zagraniczne media poinformowały, że do obsady dołącza Jennifer Morrison („Once Upon a Time”, „Dr House”). Na chwilę obecną nie wiadomo w kogo wcieli się w aktorka, jednakże ma być to ponoć znacząca rola dla bohaterów „This Is Us”. Być może niedługo dowiemy się czegoś więcej.

once upon a time, this is us, jennifer morrison, nbc, 4 sezon, tacy jesteśmy
Jennifer Morrison w „Once Upon a Time”

„This Is Us’’ jest serialem obyczajowym skupiającym się na rodzinie Pearsonów. Istotne wydarzenia z przeszłości miały wyraźny wpływ na obecne życie jej członków. Możemy zobaczyć ich losy zarówno z przeszłości, jak i teraźniejszości.

Dwa pierwsze sezony są dostępne na platformie Amazon Prime Video. Wiemy już, że produkcja doczeka się kolejnych trzech. Powrót został zaplanowany na 25 września czasu polskiego.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

This Is Us

Rebecca Pearson jest młodą, piękną kobietą i przede wszystkim przyszłą mamą. W dniu urodzin jej męża na świat przychodzą trojaczki, które splatają losy rodziny …


Aktualności