Aktualności

Drugi sezon serialu „This is Us” od NBC znów zaserwował widzom masę emocji i łez. Finałowy odcinek zapowiedział kilka nowych wątków, które czekają na rozwiązanie, tymczasem twórcy podpowiadają, czego możemy się spodziewać, gdy serial powróci jesienią na antenę. Tekst zawiera SPOILERY.

„This is Us” skupia się na rodzinie Pearsonów i opowiada ich historię w przeróżnych okresach czasowych. Jest to jeden z najpopularniejszych seriali w Ameryce, został już przedłużony na trzeci, 18-odcinkowy sezon, który zadebiutuje we wrześniu tego roku.

Trzecia seria ma nawiązywać do Wietnamu, gdzie Jack służył w wojsku. Zapowiedziano sporo wątków związanych z jego młodością, a także kolejne szczegóły dotyczące początków związku z Rebeccą.

Finał drugiego sezonu zapowiedział nowe historie dotyczące Kevina i Toby’ego – obydwie zostaną rozwiązane w kolejnym sezonie. Otrzymamy także bardziej odległą historię, z dorosłą Tess i Randallem, o której, według zapowiedzi twórcy Dana Fogelmana, dowiemy się więcej pod koniec kolejnej serii. Dodatkowo w trzecim sezonie zapoznamy się bliżej z rodziną Beth, w końcu ona i Zoe (nowa dziewczyna Kevina) są kuzynkami. Jak wspomniała Elizabeth Berger (jedna z showrunnerów):

Jesteśmy niesamowicie podekscytowani, mogąc poznać członków rodziny Beth, tych których jeszcze nie widzieliśmy i połączyć wszystkich w sposób, którego jeszcze nie mieliśmy.

This Is Us, NBC, 3 sezon, spojlery, Jack, Milo Ventimiglia

  • Kevin rozpocznie związek z Zoe (odgrywaną przez Melanie Liburd, która będzie postacią regularną); jak twierdzą twórcy, odkrywanie tej relacji było dla nich bardzo interesujące. Obydwoje wyruszą do Wietnamu, dzięki czemu syn Jacka będzie poznawał jego przeszłość wraz z widzami. Podczas panelu dotyczącego serialu na SXSW (konferencji „South by Southwest”) zasugerowano, że może powodem ich podróży będzie poszukiwanie zaginionego rodzeństwa, o którym nikt do tej pory nie wiedział. Byłoby to skutkiem romansu Jacka z nieznaną kobietą w Wietnamie, ale twórca szybko temu zaprzeczył mówiąc, że Jack kochał tylko Rebeccę. Dowiemy się czegoś więcej o bracie Jacka, Nickym, który zginął podczas wojny. Warto wspomnieć, że aktorka wcielająca się w Sophie (byłą żonę Kevina i jego nastoletnią miłość) nie będzie już postacią regularną w serialu, ale prawdopodobnie pojawi się gościnnie.
  • Toby będzie miał problemy zdrowotne. Co ciekawe, jego rodzice ostrzegali go, że związek z Kate może go zniszczyć, tak jak po rozstaniu z poprzednią żoną. Tymczasem to właśnie Kate będzie się nim zajmować, więc nie ona jest przyczyną jego prawdopodobnej depresji.

This is us, NBC, Randall, Tess, sezon trzeci, spoilery, Sterling

 

  • Jedną z największych zagadek ostatniego odcinka jest scena dziejąca się jakieś 13 lat w przyszłości. Widzimy tam podstarzałego już Randalla, zwracającego się do dorosłej Tess słowami „Czas się z nią zobaczyć, Tess”. Rozmowa ta wywołała spekulacje dotyczące osoby, której może dotyczyć. Najpopularniejsza teoria, podsycana między innymi przez niepokazywanie dłoni Randalla, na której powinna znajdować się obrączka (co, jak mówią twórcy, nie było celowe), sugeruje umierającą Beth; tłumaczyłoby to, dlaczego jest to dla obojga tak trudny moment. Jednocześnie podobne reakcje mogłoby wywołać coś dotyczącego postaci Deji. Wątek ten prawdopodobnie nie będzie poruszany co tydzień, ale widzowie w następnym sezonie dowiedzą się, o co chodzi.

Źródło: deadline.com, tvline.com, tvinsider.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

This Is Us

Rebecca Pearson jest młodą, piękną kobietą i przede wszystkim przyszłą mamą. W dniu urodzin jej męża na świat przychodzą trojaczki, które splatają losy rodziny …


Aktualności


Recenzje