Aktualności

Wiele fanów oczekuje na powroty i premiery kolejnych seriali platformy Netflix. Do jednej z najbardziej wyczkiwanych premier należy „The Witcher”. Nie brakuje również grona osób, które czekają na powrót „The Crown”. Media poinformowały, kiedy mniej więcej możemy się spodziewać tych produkcji.

„The Witcher” jest jedną z najbardziej oczekiwanym premier tego roku. Będzie to 8-odcinkowa produkcja Netflixa, bazującą na książkach autorstwa Andrzeja Sapkowskiego. Wiedźmin Geralt, zmutowany łowca potworów, szuka swojego miejsca w świecie, gdzie ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra. Spekulowało się, że serial pojawi się już w tym roku, jednakże fani wcale nie byli tego pewni. Media poinformowały, że premiery możemy się spodziewać w ostatnich trzech miesiącach biężącego roku. Oznacza to, że „The Witcher” zadebiutuje w październiku, listopadzie lub w grudniu. 

wiedźmin, geralt z rivii, netflix, henry cavill, the witcher, the crown, elżbieta ii
Henry Cavill jakos Geralt z Rivii

„The Crown” opowiada o życiu królowej Elżbiety od dnia jej ślubu z księciem Filipem do czasów współczesnych. W związku z tym, że platforma Netflix chce pokazać wszystkie etapy życia monarchini, konieczna była zmiana aktorów na starszych. W rolę Elżbiety, zamiast Claire Foy, wcieli się Olivia Colman („Broadchurch”), a Matta Smitha jako męża królowej zastąpi Tobias Menzies („Outlander”). Księżniczkę Małgorzatę zagra Helena Bonham Carter (seria filmów o Harrym Potterze), zaś lorda Snowdona – Ben Daniels („The Exorcist”). Premiera kolejnego sezonu ma mieć miejsce w drugiej połowie obecnego roku. Wiemy, że nastąpi to po 1 lipca, jednakże szczegóły nie są znane.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Crown

Królowa Elżbieta jest symbolem Anglii i autorytetem. Akcja serialu opisującego jej losy rozpoczyna się w roku 1947 – podczas przygotowań do ślubu z księciem Filipem. …


Aktualności