Aktualności

Jakiś czas temu informowaliśmy, że do obsady drugiego sezonu „The Witcher” dołączył Kristofer Hivju („Game of Thrones). Okazuje się, że prace nad sezonem zostały wstrzymane przez koronawirusa. Aktor jest zarażony.

Kristofer Hivju za pomocą social mediów poinformował, że test na obecność koronawirusa w jego organizmie jest pozytywny. Aktor uspokaja fanów, że objawy są łagodne i aktualnie jest izolowany w swoim w domu z rodziną. W związku z tym Hivju opublikował oświadczenie. Zachęca również do przestrzegania wszelkich środków ostrożności.

Pozdrowienia z Norwegii! Z przykrością informuje, że dzisiaj przeszedłem pozytywnie test na obecność COVID19, który jest związany z aktualną epidemią koronawirusa. Moja rodzina i ja izolujemy się w domu. Będzie to trwało tak długo, jak to konieczne. Czujemy się dobrze – mam tylko łagodne objawy przeziębienia. Jednak są ludzie, dla których ten wirus może być druzgocącą diagnozą, dlatego zachęcam was wszystkich do zachowania szczególnej ostrożności – myjcie ręce, zachowajcie 1,5 metra odległości od innych, poddajcie się kwarantannie. Zróbcie wszystko, aby zatrzymać rozprzestrzenianie się wirusa. Razem możemy go zwalczyć i zapobiec kryzysowi w naszych szpitalach.

Uważajcie na siebie, zachowujcie dystans i bądźcie zdrowi! Odwiedźcie stronę internetową swojego Centrum Kontroli Chorób i postępujcie zgodnie z przepisami, aby zachować bezpieczeństwo i chronić nie tylko siebie, ale całą naszą społeczność, a zwłaszcza osoby zagrożone, takie jak osoby starsze i osoby z wcześniej istniejącymi warunkami.

W związku z chorobą aktora prace na planie „The Witcher” zostały wstrzymane, a na dodatek cały plan zdjęciowy musi być odkażany. 

kristofer hivju, tormund, game of thrones, the witcher, covid19, koronawirus
Kristofer Hivju w „Game of Thrones”

„The Witcher” jest serialem opartym na książkach autorstwa Andrzeja Sapkowskiego. Bohater, Geralt z Rivii jest wiedźminem, zmutowanym łowcą potworów, który szuka swojego miejsca w świecie, gdzie ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra. To jeden z najbardziej wyczekiwanych seriali ostatnich lat. Produkcja od razu zdobyła ogromną popularność. Pomimo kilku mankamentów cieszy się dużą popularnością wśród widzów.

Serial jest dostępny na platformie Netflix.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Witcher

Serial oparty na książkach autorstwa Andrzeja Sapkowskiego. Wiedźmin Geralt, zmutowany łowca potworów, szuka swojego miejsca w świecie, gdzie ludzie często okazują …


Recenzje


Aktualności