Aktualności

Jeden z najbardziej wyczekiwanych projektów Netflixa jest jeszcze we wczesnej fazie produkcji, jednak jak zapowiada showrunnerka „The Witcher”, castingi mają się niedługo rozpocząć. Czy dzięki nim poznamy fabułę serialu?

„The Witcher” będzie bazować na serii książek autorstwa Andrzeja Sapkowskiego. Wiedźmin Geralt, zmutowany łowca potworów, szuka swojego miejsca w świecie, gdzie ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra.

Według najnowszych tweetów showrunnerki produkcji, Lauren S. Hissrich, już niedługo mają rozpocząć się castingi w celu obsadzenia bohaterów serialu. Nie wiadomo, kogo twórcy widzieliby w głównych rolach. W związku z castingiem odbywającym się międzynarodowo – często za pomocą wysyłanych nagrań oraz wymiany korespondencji mailowej – ekipa scenarzystów stworzyła nowe sceny dla głównych postaci. Mają one odpowiadać charakterom szukanych bohaterów, jednocześnie nie zdradzając wydarzeń z serialu. Jest to dość nietypowy zabieg, gdyż zazwyczaj do przesłuchań wybierane są fragmenty ze scenariusza odcinka pilotażowego produkcji. Hissrich wspomina, że jakiekolwiek fragmenty scenariusza, które mogą pojawić się w internecie w najbliższym czasie, prawdopodobnie będą prawdziwe, ale jednocześnie fani nie powinni się obawiać, że trafią na spoilery z serialu.

The Witcher, Wiedźmin, Netflix
Zdjęcie z oficjalnego profilu showrunnerki

 

Nie jest jeszcze znana oficjalna data premiery serialu, choć prawdopodobnie zobaczymy go dopiero w 2020 roku. Pierwszy sezon składał się będzie z ośmiu odcinków.

Źródło: Twitter

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale


Aktualności