Aktualności

Jakiś czas temu internet obiegły plotki dotyczące grudniowej premiery „The Witcher”. Teraz okazuje się, że możemy otrzymać tę produkcję znacznie wcześniej.

„The Witcher” będzie 8-odcinkową produkcją Netflixa, bazującą na książkach autorstwa Andrzeja Sapkowskiego. Wiedźmin Geralt, zmutowany łowca potworów, szuka swojego miejsca w świecie, gdzie ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra.

Jak zdradził jeden z pracowników Netflixa, Giovanni Eūgene Altamarquéz, będący producentem wykonawczym seriali platformy (takich jak „Queer Eye”, „Mindhunter” czy „13 Reasons Why”), pierwszy sezon „The Witcher” może pojawić się już 1 listopada. W serii tweetów Altamarquéz wyjaśnił skąd taka informacja:

Podczas wczesnych rozmów potwierdzono, że serial zadebiutuje w październiku, kiedy jeszcze obawialiśmy się, że możemy nie zdążyć do 2020 roku.

W tym momencie serial rozpoczyna postprodukcję, która powinna zakończyć się tak, by możliwa była premiera pod koniec października 2019 roku. Najbardziej prawdopodobną datą premiery odcinków „The Witcher” jest piątek, 1 listopada.

the witcher, netflix, sezon 1, premiera
Kadr z serialu

[AKTUALIZACJA]

Informacja okazała się nieprawdziwa, a data premiery nadal nie jest znana. Wedle wcześniejszych zapowiedzi, choćby ze strony bloga Recapped, serial ma zadebiutować na platformie Netflix 20 grudnia. W tej chwili pewne jest jedynie to, że premiera nastąpi jeszcze tej jesieni. Pozostaje czekać na potwierdzenie daty przez Netflixa.

Źródło: redanianintelligence.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale


Aktualności