Aktualności

Jak niedawno zapowiadała showrunnerka netflixowego „The Witcher”, rozpoczęły się międzynarodowe castingi. Na pierwszych nagraniach możemy zobaczyć kandydatkę do roli Yennefer

[AKTUALIZACJA] – Dodano działające linki (bez hasła).

„The Witcher” będzie 8-odcinkową produkcją Netflixa, bazującą na książkach autorstwa Andrzeja Sapkowskiego. Wiedźmin Geralt, zmutowany łowca potworów, szuka swojego miejsca w świecie, gdzie ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra.

Na wyciekłych nagraniach można zobaczyć aktorkę tureckiego pochodzenia, Belçim Bilgin, kandydującą do roli Yennefer. Obejrzeć je można TUTAJ i TUTAJ

Belçim Bilgin, The Witcher, Yennefer, casting, nagranie
Belçim Bilgin

Scenariusz castingowy został przygotowany specjalnie na potrzeby przesłuchań i nie zdradzi fabuły produkcji. Spisany skrypt dwóch scen przedstawiających postać Yennefer jest do przeczytania na Redditcie.

Castingami międzynarodowymi do serialu zajmuje się Sophie Holland, odpowiedzialna między innymi za castingi do miniserialu „Madiba” oraz obsadzenie dziecięcych aktorów w filmie „Thor: The Dark World”. Serial prawdopodobnie zadebiutuje dopiero w 2020 roku.

Źródło: Reddit

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale


Aktualności


Artykuły