Aktualności

Pomimo że na kontynuację „The Walking Dead” będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, w sieci właśnie pojawiły się zdjęcia promocyjne nadchodzących odcinków.

Na pierwszym zdjęciu widzimy piszącego list Carla Grimesa. Możliwe, że jest to list, który bohater pisał w finale midseasonu do swojego taty bądź nowy, o którym jeszcze nie wiemy. W obu przypadkach będą to jedne z ostatnich słów chłopca, które na pewno wywołają ogromne poruszenie.

The Walking Dead, sezon 8, season 8, promo, zdjęcia promocyjne, Carl Grimmes, Rick Grimmes

Na drugim zdjęciu Rick i Michonne znajdują się w środku jednego z pożarów, które rozpoczęły się podczas zamachów, zamieniając Aleksandrię w kulę ognia.

„The Walking Dead” to adaptacja komiksu o tym samym tytule. Akcja skupia się na grupie ludzi, którzy żyją w postapoliktycznym świecie zamieszkanym i opanowanym przez zombie. Policjant Rick Grimes budzi się ze śpiączki w zniszczonym przez szwendaczy świecie. Od teraz jego celem jest przetrwanie: musi unikać próbujących zabić go potworów.

W obsadzie serialu znaleźli się m.in. Chandler Riggs („Keep Watching”), Andrew Lincoln („Love Actually”), Norman Reedus („The Boondock Saints”), Melissa McBride („The Mist”), Lauren Cohan („The Boy”), Danai Guira („All Eyez on Me”), Steven Yeun („Okja”), Alanna Masterson („Peach Plum Pear”) i Sonequa Martin-Green („Star Trek: Discovery”).

„The Walking Dead” wraca z nowymi odcinkami już w niedzielę, 25 lutego.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Walking Dead

Serial opowiadający o świecie po wybuchu apokalipsy zombie. Głównym bohaterem „Żywych trupów” jest Rick Grimes, policjant, który staje na czele grupy ocalałych …