Aktualności

AMC nie zwalnia tempa i nowym teaserem, prezentującym Szeptaczy, zapowiada powrót sezonu 9B.

Fani „The Walking Dead” od dłuższego czasu nie mogli się już doczekać kiedy wreszcie serial zaprezentuje Szeptaczy. Ta grupa ubierająca się w skóry szwędaczy, jest znana z komików ze swojej wyjątkowej brutalności, przez co wielu fanów uważa, że bliżej im do zombie właśnie niż ludzi. Przedsmak tego co czeka grupę z Alexandrii, mogliśmy zobaczyć w finałowych odcinkach sezonu 9A, ale jeśli wierzyć licznym przeciekom z planu, to dopiero początek. TUTAJ mozecie zobaczyć teaser.

The Walking Dead, AMC, sezon 9B,Szeptacze, teaser, wide
Tweet zawierający teaser „The Walking Dead”
 

Szeptacze nie tylko potrafią upodobnić się wizualnie do zombie, ale wiedzą jak kierować hordą, aby ta udawała się tam gdzie tego pragną. W komiksowym pierwowzorze spotkanie z nimi skończyło się tragicznie dla głównych bohaterów, wielu z nich straciło swoje życie, ale znając tendencję twórców do wybiórczego przenoszenia schematów z komiksu, trudno stwierdzić jaki będzie miało to finał w serialu. Premiera sezonu 9B już 11 lutego o 22:00 na kanale Fox.

Źródło: screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Walking Dead

Serial opowiadający o świecie po wybuchu apokalipsy zombie. Głównym bohaterem „Żywych trupów” jest Rick Grimes, policjant, który staje na czele grupy ocalałych …