Aktualności

Serial, który nie ma nawet oficjalnej nazwy, doczekał się pierwszego trailera.

Stacja AMC postanowiła znacznie rozszerzyć uniwersum „The Walking Dead”. Fani świata żywych trupów zdążyli się już nieco znudzić głównym serialem i „Fear The Walking Dead”. Dlatego tym razem sięgnięto po zupełnie nowy pomysł, niepowiązany z historiami z pozostałych dwóch produkcji, przynajmniej na razie, bo wszyscy fani doskonale wiedzą, jak twórcy lubią przeplatać fabuły.

Świat po apokalipsie zombie nigdy już nie będzie taki sam. Cywilizacja upadła, a na jej gruzach ocaleni próbują nieporadnie zbudować coś nowego. Wśród nich znajduje się dwójka nastolatek, dla których jedyną rzeczywistością jest ta przepełniona żywymi trupami. Ich pokolenie, jako pierwsze urodzone i wychowane już po apokalipsie, musi zmierzyć się z zupełnie nowymi problemami. Świat, w którym żyją, odcisnął na nich ogromne piętno, przez co obie są zarówno dobre, jak i złe. Serial generuje cała masę teorii spiskowych, głównie przez brak oficjalnego tytułu. Czy może to oznaczać, że jego fabuła będzie bardzo wyraźnie połączona z „The Walking Dead”?

Premiera już wiosną przyszłego roku.

Źródło: AMC

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Walking Dead

Serial opowiadający o świecie po wybuchu apokalipsy zombie. Głównym bohaterem „Żywych trupów” jest Rick Grimes, policjant, który staje na czele grupy ocalałych …


Aktualności