Aktualności

Stacja AMC ujawniła swoje plany wobec marki „The Walking Dead”.

Serial o przygodach grupy ludzi ocalałych po apokalipsie zombie, czyli „The Walking Dead” jest już na antenie od przeszło 9 lat. W tym czasie zanotował różne wzloty i upadki, a także liczne zmiany w obsadzie. Wydarzenia w sezonie dziewiątym nie wróżyły jak do tej pory niczego dobrego. Odejście Andrew Lincolna, Chandlera Riggsa i Lauren Cohan spowodowały wiele pytań o przyszłość serialu. Niedawno zapowiedziana rezygnacja Danai Guriry tylko podsyciły niepewność fanów.

The Walking Dead, AMC, spin off
Kadr z dziewątego sezonu „The Walking Dead”
 

Według Eda Carrolla, dyrektora operacyjnego stacji AMC, marka „The Walking Dead” nie tylko nie zniknie z telewizji, ale powiększy się o nowy serial. Trudno na chwilę obecną spekulować, o czym miałby on opowiadać, bo sam Carroll nic nie zdradził, ale fani już rozpoczęli snucie domysłów. Jedyny obecnie istniejący spin-off, czyli „Fear the Walking Dead” w swoim piątym sezonie pokaże kolejny crossover z serialem pierwotnym, być może wtedy uzyskamy jakieś wskazówki? Najbliższa przyszłość pokaże, czy AMC podjęło słuszną decyzję.

 

Źródło: comicbook.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Walking Dead

Serial opowiadający o świecie po wybuchu apokalipsy zombie. Głównym bohaterem „Żywych trupów” jest Rick Grimes, policjant, który staje na czele grupy ocalałych …