Aktualności

Stacja Fox, emitująca serial „The Walking Dead” w Polsce, podała dokładną datę premiery drugiej części dziewiątego sezonu.

Połowa aktualnej serii już za nami, więc fani powoli zaczynają podsumowania i odliczanie do dalszej części. Wśród najlepiej słyszanych głosów jest uznanie starań nowej showrunnerki Angeli Kang, która w ocenie fanów i krytyków rzeczywiście wprowadziła powiew świeżości do serialu. Nie zmieniła jednak klasycznego wielkiego półfinału, który od zawsze, sezon po sezonie, zostawiał widzów z zapartym tchem. Tym razem pożegnaliśmy jednego z głównych bohaterów oraz wreszcie poznaliśmy nieco bliżej długo zapowiadanych i oczekiwanych przez fanów Szeptaczy. Co przyniesie sezon 9B?

The Walking Dead, AMC, premiera, sezon 9B
Kadr z serialu „The Walking Dead”
 

Wojna z Szeptaczami na pewno będzie główną częścią fabuły sezonu 9B, ale możemy także liczyć na wiele wątków pobocznych. Magna i jej grupa najpewniej zadziałają na grono głównych postaci w tak samo istotny sposób jak komiksowe pierwowzory, pojawią się także nowi bohaterowie, ale wszyscy tak naprawdę czekają na dalsze losy Negana, który w sezonie 9B ma odegrać o wiele większą rolę niż tylko siedzenie w celi. Premiera na kanale Fox już 11 lutego o 22:00.

Źródło: Fox

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Walking Dead

Serial opowiadający o świecie po wybuchu apokalipsy zombie. Głównym bohaterem „Żywych trupów” jest Rick Grimes, policjant, który staje na czele grupy ocalałych …