Aktualności

Stacja AMC ogłosiła, że flagowy serial „The Walking Dead” otrzymał zamówienie na kolejny sezon.

Serial stworzony na podstawie kultowych komiksów autorstwa Roberta Kirkmana zaliczał wzloty i upadki. Fani wielokrotnie okazywali swoje oburzenie dla absurdalnych scenariuszy i kiepskiego wykonania całej fabuły, ale ostatnio pojawiło się światełko w tunelu. Pod skrzydłami Angeli Kang, nowej showrunnerki, „The Walking Dead” zdecydowanie odżyło. Widzowie potwierdzają, że całość bardzo zyskała, a ogólna jakość produkcji znacznie się podniosła. Niestety nie doczekało tego kilkoro aktorek i aktorów, którzy opuścili serial w jego najczarniejszym momencie. Należą do nich między innymi Andrew Lincoln, grający głównego bohatera – Ricka Grimesa – oraz Lauren Cohan – wcielającą się w Maggie.

The Walking Dead, AMC, sezon 11, Maggie Rhee, Lauren Cohan
Kadr z serialu „The Walking Dead”
 

O ewentualnym powrocie Cohan mówiło się już od dłuższego czasu i sami twórcy przyznali, że jej postać pojawi się w sezonie dziesiątym. Jednak dopiero teraz, przy okazji potwierdzenia, że „The Walking Dead” będzie miało sezon jedenasty, przyznano również, że postać Maggie powróci do grona głównych bohaterek serialu właśnie w kolejnym sezonie. Fani zacierają ręce, wiedząc, jak wiele nienawiści jest pomiędzy Maggie a Neganem, który zabił przecież jej męża. Najważniejsze pytanie brzmi: czy wreszcie pojawi się słynne Commonwealth, do którego odjechała Maggie? Być może na część z tych pytań otrzymamy odpowiedź już w najbliższą niedzielę 7 października, podczas premiery sezonu dziesiątego.

 

Źródło: spoilertv.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Walking Dead

Serial opowiadający o świecie po wybuchu apokalipsy zombie. Głównym bohaterem „Żywych trupów” jest Rick Grimes, policjant, który staje na czele grupy ocalałych …