Aktualności

Podczas panelu serialu „The Walking Dead” na San Diego Comic Con, pokazano pierwszy trailer do nadchodzącego sezonu.

Tradycji stało się zadość i jak co roku, na SDCC ekipa, aktorki i aktorzy serialu dumnie zaprezentowali pierwszą zapowiedź dziesiątego sezonu. Według Angeli Kang, która niedawno zdradziła kilka szczegółów, ten sezon ma być zupełnie inny od poprzednich.

Według Kang akcja rozpocznie się kilka miesięcy po wydarzeniach z finału poprzedniej serii. Zima dawno odeszła, ale pozostał strach i paranoja. Ogromny cios, który zadano grupie z Alexandrii i Hilltop wciąż będzie bardzo żywy w wyobraźni wszystkich bohaterów. Ładunek emocjonalny fabuły zostanie przeniesiony na stres pourazowy oraz narastającą niemoc wynikającą z obecności Szeptaczy. Grupa pod dowództwem Alfy walczy w zupełnie inny sposób niż np. Zbawcy, dlatego całość konfliktu ma przypominać coś w stylu zimnej wojny. Zobaczymy również o wiele więcej historii z obozu Szeptaczy oraz retrospekcji o Alfie i Becie. Niemało uwagi zostanie również poświęcone granicy oddzielającej Alexandrię od Szeptaczy. Ten konkretny wątek pokaże, czym tak naprawdę jest granica dla różnych bohaterów i stron konfliktu. Premiera sezonu dziesiątego przewidziana jest na jesień tego roku. Przy okazji panelu, w sieci pojawił się pierwszy teaser filmu o dalszych losach Ricka. Niestety, tak naprawdę, nic ciekawego nie ujawnił, poza zdradzeniem, że trafi on do kina, zamiast zostać wyemitowanym przez stację AMC.

Źródło: AMC

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Walking Dead

Serial opowiadający o świecie po wybuchu apokalipsy zombie. Głównym bohaterem „Żywych trupów” jest Rick Grimes, policjant, który staje na czele grupy ocalałych …