Aktualności

W dziesiątym sezonie serialu produkowanego przez AMC szykuje się kolejne wielkie odejście.

Postać grana przez Danai Gurirę pierwszy raz pojawiła się na ekranie w finałowym odcinku drugiego sezonu. Od tamtej pory Michonne kojarzona jest z wyjątkowym uporem i siłą, która niejednokrotnie przeważała szalę zwycięstwa na stronę grupy z Alexandrii. Ostatnie sezony nie był łatwe dla bohaterów, skutkiem czego pożegnaliśmy wiele kluczowych postaci, w tym głównego bohatera „The Walking Dead”, Ricka. Michonne była jego partnerką, dlatego słowa showrunnerki serialu Angeli Kang o jej odejściu wzbudzają wielkie zainteresowanie.

The Walking Dead, sezon 10, AMC, premiera, Danai Gurira, Michonne
Kadr z 10. sezonu „The Walking Dead”
 

Według Kang Michonne odejdzie w typowym dla siebie stylu, czyli twardzielki niebojącej się stanąć do walki. Przy okazji poznamy wówczas istotne informacje dotyczące samej fabuły serialu. Czy może to oznaczać, że wydarzenia prowadzące do odejścia Michonne będą powiązane w jakiś sposób z Rickiem? Fani spekulują, że w takim wypadku Michonne wcale nie musi pożegnać się z życiem, ale np. wyruszy szukać ukochanego. Jaka jest prawda? Przekonamy się już niebawem, premiera sezonu dziesiątego już za miesiąc – 6 października.

 

Źródło: screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Walking Dead

Serial opowiadający o świecie po wybuchu apokalipsy zombie. Głównym bohaterem „Żywych trupów” jest Rick Grimes, policjant, który staje na czele grupy ocalałych …