Aktualności

Gwiazda „The Walking Dead” wypowiedziała się w wywiadzie, dlaczego postanowiła odejść z serialu. Jaki był powód? Przekonajcie się!

Sezon dziewiąty „The Walking Dead” będzie końcem przygody Lauren Cohan z serialem. Aktorka wcielała się w postać Maggie od sezonu drugiego, więc jej staż jest dość długi. W lutym pojawiły się pogłoski o odejściu Cohan z produkcji, ze względu na otrzymywane przez nią liczne propozycje dotyczące nowych ról. Niedługo później ABC ogłosiło, że Lauren dołaczyła do obsady ich nowego serialu „Whiskey Cavalier”.

Od tamtego momentu zaczęły pojawiać się plotki dotyczące podwyżki, której domagała się Cohan wraz z innymi aktorami – Andrew Lincolnem oraz Normanem Reedusem. Cohan ostatecznie doszła do porozumienia ze stacją AMC, potwierdzając swoją obecność w kilku odcinkach nowego sezonu. 

Lauren Cohan, The Walking Dead, odejście, sezon 9
Lauren Cohan w serialu „The Walking Dead”

W najnowszym wywiadzie dla portalu Associated Press aktorka nie wypowiedziała się na temat sporu dotyczącego kontraktu ze stacją, jednak oświadczyła, że opuszcza serial ponieważ czuła się tam zbyt „komfortowo”, a nigdy nie była fanką ułatwiania sobie życia. Dodała również, że osiem lat, które spędziła podczas pracy na planie serii, było „naprawdę długim czasem, aby zatopić się w głębi emocjonalnej”. Cohan powiedziała również, że „nadal będzie miała szansę zgłębiać postać Maggie”, co oznacza, że jej postać nie zginie i istnieje niewielka szansa, że może jeszcze kiedyś zobaczymy ją w epizodycznej scenie. 

Powrót Lauren w sezonie dziewiątym może też odrobinę złagodzić odejście innej gwiazdy serialu, głównego bohatera serii, czyli serialowego Ricka, w którego rolę wciela się Andrew Lincoln. Nie pojawiły się jednak żadne informacje o tym, jak będzie wyglądało odejście Ricka – czy zostanie on uśmiercony, czy tak jak Lauren powróci jeszcze w roli epizodycznej. Wraz z odejściem obu postaci dynamika władzy zdecydowanie się zmieni, a dowództwo nad tymi, którzy przeżyją, prawdopodobnie obejmie Daryl Dixon.

Wraz ze spadkiem oglądalności szanse na przedłużenie produkcji spadają. Czy odejście dwójki głównych bohaterów będzie końcem serii? Pozostaje nam czekać na premierę i przekonać się, jak wszystko się potoczy.

„The Walking Dead” powróci z nowym sezonem 8 października.

Źródło: screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Walking Dead

Serial opowiadający o świecie po wybuchu apokalipsy zombie. Głównym bohaterem „Żywych trupów” jest Rick Grimes, policjant, który staje na czele grupy ocalałych …


Aktualności