Aktualności

Z serialu produkowanego przez stację AMC odchodzi jedna z głównych postaci.

„The Walking Dead” nie ma ostatnio szczęścia, zarówno do fanów i ich ocen nowego sezonu,  jak i do obsady, która zaczyna po kolei rezygnować z wystepów. Po głośnym odejściu Andrew Lincolna, grającego głównego bohatera, Ricka Grimesa oraz Lauren Cohan, która wcielała się w postać Maggie Rhee, kolejna kluczowa postać postanowiła zakończyć pracę z serialem.

Danai Gurira, The Walking Dead, AMC, sezon 10, Michonne
Danai Gurira jako Michonne
 

Danai Gurira, czyli Michonne, postanowiła odejść wraz z końcem dziesiątego sezonu. Nie znamy dokładnych powodów, ale biorąc pod uwagę spory sukces filmu „Black Panther”, gdzie Gurira grała jedną z ważniejszych ról, aktorka nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony producentów. Twórcy serialu muszą w tym momencie sprostać niełatwemu zadaniu – Michonne była kluczową postacią w komiksowym pierwowzorze i jej brak w dalszych sezonach będzie kłopotliwy dla fabuły. Fani spekulują na temat tego, czy Michonne pojawi się w filmowej trylogii o losach Ricka, jednak stacja AMC niczego nie potwierdziła ani nie zaprzeczyła.

Źródło: indiewire.com

 

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Walking Dead

Serial opowiadający o świecie po wybuchu apokalipsy zombie. Głównym bohaterem „Żywych trupów” jest Rick Grimes, policjant, który staje na czele grupy ocalałych …